March 28, 2023

Tech Power Up

Pro skvělou technologii

Apple iPhone 2022: Top 8 vybraných iPhonů a nejlepší model ke koupi v roce 2022

5 min read

Pokud hledáte telefon, který je plný funkcí a má stylový layout, můžete jít vpřed, aniž byste dvakrát přemýšleli, protože iPhony jsou dosud nejspolehlivější značkou, jsou nejlepší professional své pravidelné aktualizace, žádoucí nastavení hardwaru a velmi dobré výkonný fotoaparát. Pokud čelíte finančním problémům, můžete použít velkoobchodní prodej mobilních telefonů volba.

Využití iPhonu se každým dnem zvyšuje, což ukazuje, že telefon má něco společného s výkonem. V systému iOS se však hodně zlepšila výdrž baterie, fungování fotoaparátu a další věci. Můžete vidět, že iPhony jsou poměrně drahé, ale procesor, který máte v telefonu Apple, je známý jako nejlepší ze smartphonů. Na tyto telefony se tedy můžete bez pochyby zcela spolehnout. Můžete také odpovědět na velkoobchod s elektronikou.

Nový Iphone 13 Professional je vše, co potřebujete. Tento telefon vypadá velmi podobně jako loňský Iphone 12 professional max, ale v jejich funkcích je velký rozdíl. Apple iphone 13 Professional Max vylepšil svou předchozí kapacitu baterie a výdrž baterie, je velký rozdíl mezi jeho hardwarem a efektivitou zobrazovací technologie. Nový displej iPhonu 13 Pro Max vám poskytuje lepší obnovovací frekvenci než předchozí iPhony. Apple iphone 13 Pro Max vám poskytuje obnovovací frekvenci 120 Hz a nejlepší je, že můžete snížit obnovovací frekvenci, abyste ušetřili baterii až na 10 Hz. Technologie hladkého displeje je to, co chcete v každém iPhonu. Pokud mluvíte o fotografické přední straně, lze zoom fotoaparátu zlepšit na 6x. Pokud jste milovníkem fotografování a rádi zveřejňujete obrázky na Instagramu a Facebooku, musíte jít po tomto telefonu. S tímto telefonem můžete také sledovat videa.

Apple iphone 13 Professional je malým bratrem iPhonu 13 Pro Max. Mohou existovat určité rozdíly v jejich velikostech, ale Iphone 13 Professional má stejný trojitý zadní fotoaparát jako Apple iphone 13 Pro max a přesně stejné funkce. Fotoaparáty jsou velmi podobné iPhonu 12 Professional. Pokud chcete telefon s menším displejem než ostatní a nepotřebujete baterii s plnou výdrží, pak možná sáhnete po Iphone 13 Pro.

V Iphone 13 Pro a pro-Max není takový rozdíl, protože oba poskytují stejnou aktualizaci Advertising. To zajišťuje hladké osvěžení displeje. Apple iphone 13 Pro je dodáván s 6,1palcovým displejem, zatímco Pro Max je dodáván s 6,7palcovým displejem. Tento produkt je vhodný do kapsy a je praktický.

Můžete cítit malou podobnost mezi Apple iphone 12 Pro a Apple iphone 13 Professional, ale Iphone 13 Professional je o něco tlustší než 12 Pro.

Každý z nás chce jednou v životě vyzkoušet kapesní telefon. Apple se tedy rozhodl naplnit naši potřebu a před několika lety nám přinesl Apple iphone SE. Tento Apple iphone SE byl aktualizován a se spoustou nových funkcí byl znovu představen v roce 2022. V roce 2020 byl také představen v mnoha nových podobách spolu se senzorovým zámkem otisků prstů. Tyto telefony jsou poměrně cenově dostupné a jsou k dispozici v různých barvách.

Funkce, které získáte v Apple iphone SE, jsou, že podporuje 5G a jeho procesor má nějaké nové změny. Změnila se velikost displeje, přidalo ID otisku prstu a má jeden zadní fotoaparát. Procesor nyní poskytuje delší výdrž baterie a další vylepšené vlastnosti. Tento telefon vám nejlépe poskytne první fotografie vašeho života.

Pokud chcete stejný telefon řady Apple, ale za nižší cenu, můžete si vybrat Iphone 13. Toto zařízení je podobné jako Apple iphone 13 Professional. Má stejnou velikost 6,1 palce. Všechny věci jsou stejné kromě funkce Advertising. To znamená, že má nižší obnovovací frekvenci. Pokud nejste zastáncem techniky a uvažujete o penězích, musíte sáhnout po Iphone 13. Tento telefon má o jeden zadní fotoaparát méně. Nepodporují těžké AR/VR. doplatek.

Malé telefony se snadno nosí pro každého z nás. Proto se výrobci iPhonů rozhodli v roce 2021 vyrobit Apple iphone 13 Mini. Nyní má tento telefon stejné vybavení jako Iphone 13. Jediný rozdíl je v tom, že má pouze menší displej a menší kapacitu baterie.

Procesor, který je v Iphone 13, pohání i Iphone 13 Mini. Má duální fotoaparát na zadní straně jako Apple iphone 13 a další funkce, jako je ID obličeje, 5G sítě a nabíjení bezdrátových nabíječek. Uživatelé mohou navíc rozšířit až 512 GB úložiště.

Na rozdíl od řady Iphone 13 přišel Apple nejprve s 12. generací Applu. Dodávají se s 6,1palcovými displeji jako Iphone 12 Professional. Jediná věc, která není v Apple iphone 12 k dispozici, je funkce Advertising. Propagační funkce byla docela drahá věc.

Tento telefon má jeden fotoaparát a používá LiDAR.

Zákazníci, kteří chtějí telefon s nízkým rozpočtem a nepotřebují žádné profi fotoaparáty, do něj mohou jít a ušetřit si kapsu na jiné využití. Tento telefon se snadno používá díky špičkovým funkcím.

Pokud jste milovníkem iPhonu, ale nechcete do něj moc investovat, můžete si vybrat Apple iphone 12 mini. S displejem o velikosti 5,4 palce je telefon balíkem všeho možného. Tento telefon je klonem jeho řady Iphone 12. Mají stejnou vestavěnou technologii jako Apple iphone 12 Pro Max a Apple iphone 12 Pro. Tento telefon je opět kapesní a cenově dostupný Apple iphone.

Apple procesor a duální fotoaparát, který je vzadu, je stejný jako u iPhonu 12. Vše jako Encounter lock, 5G a nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky je stejné jako u všech iPhonů 12.

Závěrečná poznámka

I když můžeme uznat, že nejnovějším a nejlepším v řadě od Applu je bezpochyby Iphone 13 Pro Max, vždy si můžeme vybrat nákup na základě našich osobních požadavků. Iphone 13 Professional má nové a nejnovější funkce. Přesto jsou Apple iphone 11 a Apple iphone 12 také dodávány se skvělým fotoaparátem a výkonným systémem Bionic, který vám umožní provádět každodenní funkce rychle a efektivně. Ve srovnání s telefony Android nabízí Apple iphone SE hladké a rychlé procesory a působivou výdrž baterie. Záleží tedy na potřebách uživatele, rozpočtu a náročném používání, který Iphone by si měl vybrat z řady.